Realizując wizje swoich klientów nie uznaję kompromisów. Dobrze rozumiem, jak duże znaczenie ma dla nich budowany dom. Wiem, jak ważny jest każdy szczegół projektu, użyte materiały i ogólny charakter inwestycji. Wiem też, że nie ma dobrej architektury bez szacunku do lokalnych tradycji, ich twórczej interpretacji i autorskiego eksperymentu.

Architekt w Krakowie ma więc przed sobą niełatwe zadanie. W mieście słynącym z niezwykłej, różnorodnej zabudowy trudno jest przecież dostosować swoje projekty do lokalnej zabudowy, a jednocześnie zaproponować coś nowego. Coś od siebie i od klienta.

Dlatego projektowanie domu to dla mnie nie tylko wykonanie kolejnego zlecenia. Chcę zaproponować Państwu coś więcej niż inni architekci. Kraków i Małopolska, ich zabudowa i działający tu na przestrzeni wieków twórcy inspirują mnie do szukania nowych środków wyrazu. Takich, które pozwolą mi lepiej wpisać się w miejscowe tradycje i spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Oryginalny pomysł i własny styl to najważniejsze wartości, którymi kieruje się moje biuro architektoniczne. W Krakowie i okolicach tworzę dla Państwa budynki miejskie, wiejskie rezydencje i wypoczynkowe domy z drewna, które nawiązują do najlepszych tradycji polskich Tatr.